STARTECH.COM SAT32M225 M.2 NGFF SSD to 6.35cm/2.5in SATA SSD Converter
Disk-typeSSD
FormfaktorM.2
- Produsent
- STARTECH.COM
- MPN
- SAT32M225
- EAN
- Varetype
- hardware
- Lisensmodell
- hardware
- Produsent
- STARTECH.COM
- EAN
- MPN
- SAT32M225
- Kategori
- Datautstyr > PC-komponenter > Komponenttilbehør > Lagring
- Vertsgrensesnitt
- SATA
- Utgangsgrensesnitt
- M.2
- SATA-revisjon
- 3.0
- Produktfarge
- Grønn
- Sertifisering
- CE, FCC
- Dataoverføringsfrekvens (maks.)
- 6 Gbit/s
- Driftstemperatur (T-T)
- -40 - 85 °C
- Samsvarssertifikat
- RoHS
- Bredde
- 70 mm
- Dybde
- 100 mm
- Høyde
- 7 mm
- Vekt
- 36 g
- Pakkebredde
- 175 mm
- Pakkedybde
- 145 mm
- Pakkehøyde
- 32 mm
- Pakkevekt
- 102 g
- Harmonisert system (HS)-kode
- Produkter per masterkasse (ytterkasse)
- 60 stykker
- Masterkassens (ytterkassens) bredde
- 383 mm
- Masterkassens (ytterkassens) lengde
- 499 mm
- Masterkassens (ytterkassens) høyde
- 315 mm