STARTECH.COM BRACKET25SAT Adapter to Mount 2.5inch SATA HD in 3.5inch Bay
- Produsent
- STARTECH.COM
- MPN
- BRACKET25SAT
- EAN
- Varetype
- hardware
- Lisensmodell
- hardware
- Produsent
- STARTECH.COM
- EAN
- MPN
- BRACKET25SAT
- Kategori
- Datautstyr > PC-komponenter > Komponenttilbehør > Lagring
- Materiale
- Aluminium
- Vekt
- 110 g
- Bredde
- 98 mm
- Dybde
- 100 mm
- Høyde
- 10 mm
- Størrelse
- 6,35 cm (2.5")
- Pakkebredde
- 125 mm
- Pakkedybde
- 225 mm
- Pakkehøyde
- 20 mm