AOC Q27G42XNE 27inch Fast VA QHD 180Hz 0.5ms 300cd/m2 HDMI 2.0 DP1.4 Speakers
Skjermstørrelse27"
Oppløsning2560 x 1440 piksler
PaneltypeLED
Oppdatering180 Hz
HDRJa
- Produsent
- AOC INTERNATIONAL
- MPN
- Q27G42XNE
- EAN
- Varetype
- hardware
- Lisensmodell
- hardware
- Produsent
- AOC INTERNATIONAL
- EAN
- MPN
- Q27G42XNE
- Kategori
- Datautstyr > Skjerm, lyd & bilde > Skjermer > Konsument & Gaming
- Skjermdiagonal
- 68,6 cm (27")
- Skjermoppløsning
- 2560 x 1440 piksler
- HD-type
- Quad HD
- Naturlig sideforhold
- 16:9
- Skjermteknologi
- LED
- Paneltype
- Fast VA
- Type baklys
- W-LED
- Skjermlysstyrke (typisk)
- 300 cd/m²
- Oppdateringsresponstid
- 1 ms
- Type måling av responstid
- GTG (Gray to Gray)
- Responstid (MPRT)
- 0,5 ms
- Skjermform
- Flat
- Kontrastforhold
- Maksimal oppdateringshastighet
- 180 Hz
- Synsvinkel, horisontal
- 178°
- Synsvinkel, vertikal
- 178°
- Display antall farger
- 16,7 millioner farger
- Pikseltetthet
- 108,7 ppi
- Digital horisontal frekvens
- 30 - 270 kHz
- Digital vertikal frekvens
- 48 - 180 Hz
- Diagonal skjermstørrelse
- 68,58 cm
- HDR-teknologi (High Dynamic Range)
- High Dynamic Range 10 (HDR10)
- sRGB-dekning (typisk)
- 127,8%
- Adobe RGB-dekning
- 89,2%
- DCI-P3 dekning
- 93,1%
- AMD FreeSync-oppdateringsfrekvens
- 48 - 310 Hz
- Antall høyttalere
- 2
- RMS-rangert strøm/utgangseffekt
- 4 W
- Markedsplassering
- Spilling
- Produktfarge
- Svart, Rød
- 68,6 cm (27") Svart, Rød
- Innebygde høyttalere
- HDMI HDMI-versjon: 2.0 Antall DisplayPorts: 1 DisplayPort-versjon: 1.4
- Skjermform: Flat
- Maksimal oppdateringshastighet: 180 Hz Oppdateringsresponstid: 1 ms Type måling av responstid: GTG (Gray to Gray) Responstid (MPRT): 0,5 ms