AOC Q27G3XMN/BK 27inch 2560×1440 VA MiniLED 336 Zones 180Hz Freesync Premium DP 2xHDMI
Skjermstørrelse27"
Oppløsning2560 x 1440 piksler
PaneltypeLED
Oppdatering180 Hz
HDRJa
- Produsent
- AOC INTERNATIONAL
- MPN
- Q27G3XMN/BK
- EAN
- Varetype
- hardware
- Lisensmodell
- hardware
- Produsent
- AOC INTERNATIONAL
- EAN
- MPN
- Q27G3XMN/BK
- Kategori
- Datautstyr > Skjerm, lyd & bilde > Skjermer > Konsument & Gaming
- Skjermdiagonal
- 68,6 cm (27")
- Skjermoppløsning
- 2560 x 1440 piksler
- HD-type
- 2K Ultra HD
- Naturlig sideforhold
- 16:9
- Skjermteknologi
- LED
- Paneltype
- Fast VA
- Type baklys
- Mini LED
- Skjermlysstyrke (topp)
- 700 cd/m²
- Oppdateringsresponstid
- 1 ms
- Type måling av responstid
- GTG (Gray to Gray)
- Skjermform
- Flat
- Kontrastforhold
- Kontrastforhold (dynamisk)
- Maksimal oppdateringshastighet
- 180 Hz
- Synsvinkel, horisontal
- 178°
- Synsvinkel, vertikal
- 178°
- Display antall farger
- 1,07 milliarder farger
- Responstid (rask)
- 1 ms
- Pikseltetthet
- 108,8 ppi
- Bildestørrelse, horisontal
- 59,8 cm
- Bildestørrelse, vertikal
- 33,6 cm
- Diagonal skjermstørrelse
- 68,6 cm
- HDR-teknologi (High Dynamic Range)
- DisplayHDR 1000
- Tåkenivå
- 25%
- Overflatehardhet
- 2H
- Fargeskalastandard
- DCI-P3
- Fargespekter
- 101,3%
- sRGB-dekning (typisk)
- 137,5%
- NTSC-dekning (typisk)
- 97,4%
- Adobe RGB-dekning
- 95,5%
- 68,6 cm (27") Svart, Rød
- Høydejustering 13 cm
- HDMI HDMI-versjon: 2.0 Antall DisplayPorts: 1 DisplayPort-versjon: 1.4
- Skjermform: Flat
- Maksimal oppdateringshastighet: 180 Hz Oppdateringsresponstid: 1 ms Type måling av responstid: GTG (Gray to Gray)