AOC CU34V5CW/BK 34inch monitor HDMI DP USB WebCam USB-C Dock 65W
Skjermstørrelse34"
Oppløsning3440 x 1440 piksler
PaneltypeLED
Oppdatering100 Hz
Headset-tilkoblingUSB
TilkoblingerUSB-C
- Produsent
- AOC INTERNATIONAL
- MPN
- CU34V5CW/BK
- EAN
- Varetype
- hardware
- Lisensmodell
- hardware
- Produsent
- AOC INTERNATIONAL
- EAN
- MPN
- CU34V5CW/BK
- Kategori
- Datautstyr > Skjerm, lyd & bilde > Skjermer > Bedrift
- Skjermdiagonal
- 86,4 cm (34")
- Skjermoppløsning
- 3440 x 1440 piksler
- HD-type
- Wide Quad HD
- Naturlig sideforhold
- 21:9
- Skjermteknologi
- LED
- Paneltype
- VA
- Type baklys
- W-LED
- Skjermlysstyrke (typisk)
- 300 cd/m²
- Oppdateringsresponstid
- 4 ms
- Type måling av responstid
- GTG (Gray to Gray)
- Responstid (MPRT)
- 1 ms
- Skjermform
- Bøyd
- Skjermkrumningsrangering
- 1500R
- Kontrastforhold
- Kontrastforhold (dynamisk)
- Maksimal oppdateringshastighet
- 100 Hz
- Synsvinkel, horisontal
- 178°
- Synsvinkel, vertikal
- 178°
- Display antall farger
- 16,7 millioner farger
- Pikselbredde
- 0,23175 x 0,23175 mm
- Pikseltetthet
- 110 ppi
- Diagonal skjermstørrelse
- 86,4 cm
- Overflatehardhet
- 6H
- AMD FreeSync-type
- FreeSync
- Antall høyttalere
- 2
- RMS-rangert strøm/utgangseffekt
- 10 W
- Megapiksel
- 2 MP
- Markedsplassering
- Hjem
- Produktfarge
- Svart
- Fremre ramme
- Svart
- 86,4 cm (34") Svart
- Høydejustering 13 cm Innebygde høyttalere Innebygd kamera
- Skjermform: Bøyd
- Maksimal oppdateringshastighet: 100 Hz Oppdateringsresponstid: 4 ms Type måling av responstid: GTG (Gray to Gray) Responstid (MPRT): 1 ms