AOC C27G4ZXE 27inch FHD Curved Gaming Monitor 1920×1080 280Hz 1ms HDR10 FreeSync Premium HDMI DisplayPort black
Skjermstørrelse27"
Oppløsning1920 x 1080 piksler
PaneltypeLED
Oppdatering280 Hz
HDRJa
- Produsent
- AOC INTERNATIONAL
- MPN
- C27G4ZXE
- EAN
- Varetype
- hardware
- Lisensmodell
- hardware
- Produsent
- AOC INTERNATIONAL
- EAN
- MPN
- C27G4ZXE
- Kategori
- Datautstyr > Skjerm, lyd & bilde > Skjermer > Konsument & Gaming
- Skjermdiagonal
- 68,6 cm (27")
- Skjermoppløsning
- 1920 x 1080 piksler
- HD-type
- Full HD
- Naturlig sideforhold
- 16:9
- Skjermteknologi
- LED
- Paneltype
- Fast VA
- Type baklys
- W-LED
- Skjermlysstyrke (typisk)
- 300 cd/m²
- Oppdateringsresponstid
- 1 ms
- Type måling av responstid
- GTG (Gray to Gray)
- Responstid (MPRT)
- 0,3 ms
- Skjermform
- Bøyd
- Skjermkrumningsrangering
- 1500R
- Kontrastforhold
- Kontrastforhold (dynamisk)
- Maksimal oppdateringshastighet
- 280 Hz
- Synsvinkel, horisontal
- 178°
- Synsvinkel, vertikal
- 178°
- Display antall farger
- 16,7 millioner farger
- Pikselbredde
- 0,3114 x 0,3114 mm
- Pikseltetthet
- 81,59 ppi
- Horisontalt frekvensområde
- 30 - 320 kHz
- Vertikal scanningsratio
- 48 - 280 Hz
- Diagonal skjermstørrelse
- 68,6 cm
- HDR-teknologi (High Dynamic Range)
- High Dynamic Range 10 (HDR10)
- sRGB-dekning (typisk)
- 124,2%
- DCI-P3 dekning
- 92,4%
- AMD FreeSync-oppdateringsfrekvens
- 48 - 280 Hz
- Markedsplassering
- Spilling
- Produktfarge
- Svart, Grå
- 68,6 cm (27") Svart, Grå
- HDMI HDMI-versjon: 2.0 Antall DisplayPorts: 1 DisplayPort-versjon: 1.4
- Skjermform: Bøyd
- Maksimal oppdateringshastighet: 280 Hz Oppdateringsresponstid: 1 ms Type måling av responstid: GTG (Gray to Gray) Responstid (MPRT): 0,3 ms